Poháre a gastronómia

Široký sortiment pohárov do gastro prevádzky ponúka mnoho eshopu, kamenných predajní a výrobcov. Pre výber pohárov je dôležité poznať referencie a kvalitu výrobkov. Prečo si kupovať do gastro prevádzky niečo čo nie je kvalitná a hneď sa zničí. Stačí len zle vykonanej sklo dať do umývačky riadu a to tam môže prasknúť a robiť neplechu. Poháre si môžete vybrať podľa tvaru, dizajnu alebo hrúbke skla. Ak máte skôr moderný podnik je určite aby poháre boli nielen kvalitné výroby ale aj dizajnového tvaru. V ponuke pre svojich hostí je určite podávať pitie v sklenených pohárov, pre každé pitie je iný druh pohárov. Nie je možné nikdy niečo meniť, nevyzerá to dobre a nerobí to dobrú povesť podniku. 

Plastové poháre na víno

pivový poháre sú jedným z najzásadnejších vybavenia v podnikoch, kde ponúkate pivo všelijakých druhov. Každé pivo má tiež vlastný tvar pohárov. Každé pivo má tiež iné čapovanie a musí sa to dodržať. Zákazník si ide do vašej krčmy alebo podniku vychutnať skvelú chuť čerstvo čapovaného piva. Pivné poháre zo skle sú vhodné pre vnútorné použitie a konzumáciu. Plastové môžete použiť pre pohostenie hostí na festivaloch, letnej záhradke ak ponúkate. Poháre sú súčasťou každého pokrmu, je nutné dodržiavať hygienu. Nestačí poháre dať iba len do umývačky a už sa nestarať. Profesionálny tím by sa mal postarať aj o leštenie pohárov, a následné uloženie. Hygiena je základom všetkého, ak niekto z hostí nájde na pohár obtiskom rúž, nie je to nič príjemné. Verte že by toto nebolo nikomu príjemné, zároveň keď referenciu dajú na vaše webové stránky podniku alebo priamo do google máp pod referencie. Plastové sú jednoduché v tom že že stačí jedno použitie a hneď s nimi do koša. Je to určené len skôr pre festivaly a trhy.

Druhy pohárov ako na víno, na pivo, na sekt, nealko, long drink, na whisky, na koňak, likér, panáky a kalíšok, na miešané nápoje a kokteily, na aperitívy, z plastu, zmrzlinové, poháre, na kávu, na ľadovú kávu, dvojstenné poháre, poháre s viečkom a slamkou, nápojové automaty, sady pohárov a fľaše na alkohol.

You May Also Like

Leave A Comment