Radi si doprajete zdravé a chutné jedlo, ale nechcete tráviť dlhé hodiny v kuchyni?

Pasírovač je rozhodne skvelým vynálezom dnešnej doby. Je to malý, ale o to viac užitočný pomocník, ktorého využije každá gazdinka na prípravu jedla alebo pri spracovaní surovín. Vedeli ste, že vôbec prvý pasírovač svojho druhu bol zostavený pred takmer 100 rokmi? Od tej doby sa dočkal mnohých skvelých vylepšení, ktoré rozhodne oceníte. Chcete sa vyhnúť pracnému pasírovanie ovocia a zeleniny cez sitko? Potom je práve pre vás pasírovač ideálnou voľbou! S týmto skvelým pomocníkom vás bude príprava pokrmov rozhodne baviť.

K čomu je pasírovač vhodný?

Pasírovač je určený hlavne na pasírovanie rôznych druhov ovocia a zeleniny, ale aj na prípravu omáčok, paradajkových pretlakov, rôznych druhov pyré, polievok, dipov, marmelád a základov zeleninových omáčok – ako napríklad klasickej českej sviečkovej omáčky. Koreňovú zeleninu, strukoviny, jablká a pod. Je pred pasírovanie vhodné povariť, aby zmäkli. Kvalitné pasírovač jednoducho zvládne veľký kus práce za vás a ušetrí váš čas. Môžete v ňom tiež pripraviť dojčenskú výživu, ktorá bude nielen čerstvá, ale hlavne zdravá a vyrobené zo surovín, ktoré si sami zvolíte.

Pasírovač sa dodáva s niekoľkými výmennými pasírovacími sitami, takže si vy sami môžete určiť jemnosť alebo hrubosť prepasírovaných potravín. Pre väčšie komfortnosť použitie je pasírovač vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele. Jeho údržba je veľmi jednoduchá. Jednoducho umyjete každú časť zvlášť a nemusíte sa ho báť vložiť ani do umývačky.

You May Also Like

Leave A Comment